top of page

25.11-8.12.2016

Міжнародний Фестиваль Фотографії «KievFotoCom»

Фотографія.

Міжнародний Фестиваль Фотографії «KievFotoCom» за підтримки Посольства Литви в Україні представляє фотопроєкт
Міндаугас Каваляускас / Mindaugas Kavaliauskas (Литва)
Проєкт «travel'AIR»

Повітряні подорожі колись були предметом розкоші. Тоді вважалося дивом комерційна авіація вважається такою ж звичною, як і автобус. У наш час це частина нашої рутини, яка постійно виявляється в нових обличчях. Це об’єднує простір і час, коли рекламний образ впадає в реальність. Легкість зустрічається з втомою, комфорт - зі стресом, розкіш - зі скромністю, мрії потрапляють у матеріальну реальність, а почуття безпеки охоплює відчуття вразливості та невдоволення.

Подорожуючи Європою та / з інших континентів, я почав захоплюватися повсякденним життям комерційної авіації, розглянутою з точки зору пасажира. Уявний відпочинок і робота моєї повітряної подорожі доповнювалася фотографією.

Причиною тому, мабуть, було б відчуття, що, подорожуючи повітрям, ми переходимо до іншого ізольованого світу, мешканці якого, щоб втішити себе, сказали б: "Я літаю, отже, я є"

Проєкт “travel'AIR” - це бачення життя навколо комерційної авіації: аеропортів, літаків, пасажирів, рейсів, очікування, сполучень, прибуття та вильоту, багажу, відпочинку, втоми тощо, розглядається з точки зору пасажира. Комерційна авіація - це тема, яка дозволяє зрозуміти пульс глобалізованого світу.

bottom of page