top of page

01-13.12.2011

Аркадій Насонов
"Мої Майбутні Фільми"

Живопис

«Коли-небудь я обов'язково зніму всі ці фільми. Коли-небудь, коли за мною будуть полювати хижі продюсерські кінокомпанії, і мене будуть закидати привабливими пропозиціями різні фонди або коли олігархи стоятимуть в черзі біля мого під'їзду, бажаючи запропонувати круглі суми на зйомки. Неважливо на Мосфільмі або в Голлівуді. Зйомки будуть проходити в різних куточках нашої строкатої планети, а іноді й за її межами.
Оскільки фільмів буде знято чимало (тут представлена ​​лише частина), і в них моє участь не буде обмежена лише сценарієм і постановкою (я буду також виконувати функції оператора, художника-постановника, художника по костюмах, монтажера і виконавця головних ролей), то сума гонорарів теж вийде досить значна.
Всю цю суму (даю чесне слово) я вкладу в створення апарату - онейрографа, здатного переводити мозкові імпульси в візуальні образи з метою їх подальшого запису. Ось так буде раз і назавжди покінчено з таким громіздким і дорогим процесом як сучасний кінематограф...» - Аркадій Насонов

Аркадій Насонов народився у Свердловську (нині Єкатеринбург) в 1969 році. 1995-1999 учасник спільно з С. Ануфрієвим, Е. Кемеровським і А. Соболєвим поетичного товариства «Тарту». C 2002 член групи «Інспекція« Медична герменевтика».

bottom of page