top of page

04-17.02.2011

Збережи енергію! Зупини зміни клімату!

Фотовиставка «Збережи енергію! Зупини зміни клімату!» за результатами всеукраїнського фотоконкурсу, що проводився Посольством Великої Британії спільно із Міжнародним фестивалем фотографії «KievFotoCom» з жовтня по грудень 2010 р.

Мета конкурсу: привернути увагу громадськості до екологічної ситуації в Україні, питань енергоощадження та зміни клімату. На виставці будуть представлені роботи, що ілюструють не тільки проблеми неефективного споживання енергії, але й позитивні тенденції у їх вирішенні.

У наші дні стає все більш очевидним, що промисловість і побутова сфера чималою мірою залежать від імпортованих джерел енергії насамперед від викопного палива – нафти та газу. Досвід багатьох розвинених країн світу переконує, що економія енергії – це ефективний шлях до зменшення енергетичної залежності держави. Водночас енергоощадність відіграє важливу роль у зменшенні шкідливого впливу людської діяльності на довкілля.

Екологічна фотографія – невіддільна складова сучасного візуального мистецтва і надійний інструмент формування екологічної свідомості в усьому світі.

Переможцями конкурсу стали:
перше місце – В’ячеслав Перетятко (м. Київ),
друге місце – Богдан Колісницький (м. Донецьк)
третє місце – Микита Юренєв (м. Київ).

Заохочувальні премії отримали:
Микита Юренєв (м. Київ), Тетяна Старовойт (м. Вишневе, Київська область), Олексій Микитенко (м. Київ), Ірина Денис (м. Львів), Антон Кафтанов (м. Горлівка, Донецька обл.).

bottom of page