top of page

13.04.2012

ANOTHER BRICK IN THE WALL

Виставка-акція

Учасники:
М.Вайсберг, А. Блудов, К. Корнійчук, К. Проценко, А.Верещак, Е. Потапенко, Т. Строганов, В. Падун, А. Малих, Л.Раштанова, С. Корнієвський О. Аджінджал, А. Варваров та ін.

У стінах Галереї РА, заснованої в 1993, зберігається історія не одного покоління, вона дала життя багатьом початківцям художникам і презентує вже відомих. Галерея сформувалася не тільки як виставковий простір, але і перетворилася у творчий центр комунікації різних аудиторій. Це місце стало рідним для багатьох любителів мистецтва.

Another Brick In The Wall - виставка-акція, яка запрошує художників вкласти частинку себе, ще одну цеглину в майбутнє, залишити свій «автограф» на стіні Галереї РА.

Сьогодні мистецтво давно вийшло за рамки полотна. Матеріалом для вираження ідей може стати будь-який інструмент в будь-якій техніці, основою для створення відбитка мистецтва може стати будь-яка поверхня. Інтерпретація стін галереї як об'єктів мистецтва є яскравим прикладом свободи творця. Зникає комерційна сторона живопису, відкриваючи нові знаки й символи глибини малюнка.

bottom of page